Esohbet

Esohbet

Günümüzde erkekler kadınlara nazaran daha rahat, daha esnek gibi görünseler bile aslında bu durum görünenin tam tersi. Birileri oturup ince eleyip sık dokuyup siz utangaç erkekler için düşünüp, bu arkadaşlık sitesini aktifleştirdi.
Utanmadan , çekinmeden, sıkılmadan, karşısınızdaki insana yabancılık hissetmeden arkadaş edinme sitesinde rahat, samimi, güven dolu, e sohbet etmek, içinizi dökmek pek mümkün. Erkekler, karşınızdaki kadın sorgusuz, sualsiz, şevkatle sizi dinleyip, sorunlarınıza en doğru yorumları yapıp, çözümleri bulup yardımcı olacaktır. Her zaman arkadaş sıcaklığı, aile sıcaklığı yeterli olmayabilir. Zaman zaman şevkatin ve samimiyetin farklı ortamlardan geelceğini biliriz. Hiç tanımadığınız bir insanla saatlerce hatta günlerce doyasıya esohbet etmek pek mümkün. Bazen,bazı sırlarımız vardır. Bunları kimseye anlatamayıp, sırtımızda yük gibi taşıdığımız, günlerce düşünmekten sabahlara kadar uyuyamadığımız, bize beyin hammallığı yaptıran sırlarımız var. Peki bunları yalnız başımıza taşımamıza sebep olan ne? Tabiki çevremizde bize yeterli güveni vermeyen kız ve erkek arkadaşlarımız. İşte bu noktada devreye giren yalnızlık hissi ve karşınızda yüklerinizi hafifletecek, sırlarınızı güvenle emanet alacak dostların ve arkadaşların olduğu, sorunlarınızı kendi sorunlarıymış gibi eleştirip, enpati kurup kişiye kendini özel hissettirecek sohbetlerin başlangıcını bu arkadaşlık sitesinde bulabilirsiniz. Sorunlarınızı çözümleyebileceğiniz iyi ki üye olmuşum memnuniyetini verebilecek arkadaşlıkların kurulması mümkün. Her insan zaman hayatında her hangi bir sıfatı olmadan ona yol arkadaşlığı edecek, kılavuz olacak erkek ve ya kız arkadaşa ihtiyaç vardır.
Eğer, çevrenizde sizlere destek olabilecek kız veya erkek arkadaşınız yoksa, bu arkadaşlık sitesinde bulacağınıza garanti verir ve hemen yeni dostlukların başlangıcına katılmanızı tavsiye ederim.

Tags: esohbet + esohpet + e sohbet + echat + e çet + e sohbet kolay + e sohbet geveze + e sohbet cinsel + kolay e sohbet + esohbet yetişkin + yetişkin e sohbet + e sohbet kameralı + e sohbet sesli + sesli e sohbet + görüntülü e sohbet + yetişkin sohbet kameralı + yetişkinler sohbet e + esohbet.net + esohbet net .


Yazar: admin

Görüntüleme: 29519 defa

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50