Omegle TV

Omegle TV

Omegle TV

Bazen uzun yıllardır yanınızda olan dostlarınız, arkadaşlarınız kimi zaman siz kadınlar ve erkeklere yetersiz gelebilir. Kimi zaman aynı insanlarla vakit geçirmeye sıkılır, kimi zaman ise yeni arkadaşlıklarının sizleri heyecanlandırdığını hissedersiniz.
Dostluk unutulamayacak kadar güzel ve sadece ender insanlarla yaşanacak özel bir duygudur. Sürekli beraber olduğunuz bir dostunuz, sırdaşınızdır. Sizin nelerden hoşlanıp, hoşlanmadığınızı çok iyi bilir. Ama gün gelir siz onun bazı konularda sizi anlamadığı hissine kapılabilirsiniz. Yada zaman zaman güvensizlik hissedip, bazı anlatacağınız özel durumları içinizde yaşayıp yine de arkadaşınıza belli etmezsiniz. Bu da sizi çevrenizden soyutlar ve yalnızlığa doğru iter. Ama şunu asla unutmayın yalnız bir insan için depresyon ve buhranlar kaçınılmazdır. Biz kadınlar ve erkekler iletişime çok önem verir, karşımızdaki insanın bizi anlamasını isteriz. Bazen “neyin var” sorusunu bizlere yönelttikleri zaman “hiç bir şeyim yok” cevabını vermek bizim için kaçınılmazdır. Peki neden iyi olmadığımız halde “iyiyim” cevabını veririz? Bunu hiç düşündünüz mü? Bu gerçek arkadaşlığın ve dostluğun verdiği güvenden kaynaklıdır. Sizi anlayan insanlar sizin her zaman yanınızda olacak diye bir kaide yok hayat şartları bu konularda pek elverişli değil malesef. Örneğin; benim her sırrımı paylaştığım, canımın sıkkın olduğu durumlarda konuşarak rahatlayabildiğim, bana en samimi gelen dostum benden kilometrelerce uzakta fakat ben hiç bir zaman kendimi yalnız hissetmiyorum. Hayatımda beni etkileyecek değişikler olduğunda onun beni anlamasını bekleyemem çünkü her zaman iletişim içinde olamıyoruz. Ama bana güven duygusunu aşılamış bu arkadaşıma sonsuz güvenimi kullanıp herşeyimi anlatabiliyorum. O da her defasında beni çıkmazdan çıkarıp, refaha kavuşturuyor. İşte bahsettiğim şey bu arkadaşlık, dostluk… Siz de istemezmisiniz? Her zaman sizin sorunlarınızı, kendi sorunlarıymış gibi benimseyecek, sizlere yol gösterecek, sonsuz güven aşılayacak bir dost. Çok uzakta aramanıza gerek yok bu arkadaşlık sitesinde sıcak, içten, doğal, kaliteli kadın ve erkek arkadaşlar, dostlar bulmak çok kolay.
Yeterki içinizdeki yalnızlığa mahkum olmayın. Bazen ihtiyacın olan tek terapi dostum dediğin insanla saatlerce konuşmaktır…

Tags: omegle + omegla + omgle + omeglatv + omeglatv.com + omegletv.net + ome tv + ometv + ome tv club + ome tv iletişim + ome tv cinsel sohbet + omagle + ome tv türkiye + omegle benzeri + omegle has tv + omegle random + omegle tarzı siteler + omegle chat rulet + chatrulet + omegle apk + omegle club + omegle random sohbet + omegle strangers chat + omegle bağlan türkiye + canlısaray omegle .


Yazar: admin

Görüntüleme: 44864 defa

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50