Bip Sohbet Odaları Bip Chat

Bip Sohbet Odaları Bip Chat

Günümüz teknolojisinde her telefonda internet kullanılması ile artık kısa mesaj yolu eskide kalmış olup internet üzeri iletişim mecrası olan basit kullanımlı uygulamalar tercih edilmektedir. Bu uygulamaların başında her ne kadar WhatsApp yer alıyor olsada son dönemdeki Facebook’a kullanıcı görüşme datalarını satacağını açıklamasıyla beraberinde gelen tepkiler çığ gibi büyümüş olup milyonlarca kişinin cihazlarından WhatsApp uygulamasını silmesine sebep olmuştur. WhatsApp uygulamasını gözden çıkaran insanların öncelikli tercih ettiği uygulamaların başında Bip sohbet odaları uygulaması gelmekte. Türkiye patentli olan Bip WhatsApp benzeri bir iletişim mecrası olup, son dönemlerde adından sıkça söz ettiren popüler uygulamalar arasına girmeyi başarmıştır.

WhatsApp Alternatifi Bip Ücretsiz mi?

Bip tamamen ücretsiz bir uygulama olup son 1 haftada 4 milyon indirilen ürün olmuştur. Akabinde ise WhatsApp ve Bip alternatifi olarak başka uygulamalarda çok fazla tercih edilmiştir.

Telegram Alternatifi

Telegram WhatsApp ve Bip tarzı uygulama olup Rusya yapımı olmasından dolayı Rusların kullandığı popüler bir uygulamadır. Tıpkı Bip chat sohbet mecrası gibi WhatsApp’a tepki gösterenler Telegrama’da ayrıca ilgi göstermektedirler.

Aranan terimler; Bip sohbet uygulaması + WhatsApp sohbet uygulaması + Telegram sohbet uygulaması + Bip sohbet odaları + Bip chat sitesi + Bip sohbet mecrası + WhatsApp sohbetleri

 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 2411 defa

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50