Tamamen Bedava Sohbet

Tamamen Bedava Sohbet

Her kadın bir kız kardeşe, her erkek bir erkek kardeşe sahip olamıyor malesef. Bu şanssızlığın zaman zaman olumsuzluklarını en ağır şekilde yaşarız, hep isteriz sorgusuz, sualsiz, hiç bir çıkarı olmayan, sebepsiz güvenen, bizimle mutlu olup, bizimle ağlayan, acısını tatlısını paylaşabileceğimiz bir kardeş.
Bir yanımız hep eksik kalır. Hiç ummadığımız bir anda, hiç ummadığımız bir ortamda, hiç ummadığımız bir mecrada onu bulmamız mümkün. Dostluk kolay kazanılan, elde edilen bir faktör değil. Parayla satın almak mümkün değil. Dostluk kurmak bir insanın başına gelebilecek en özel şey. Düşünsenize;birine güvenmek, samimiyetine inanmak, onunla her anını paylaşmak, telefonda saatlerce aralıksız konuşmak, kayıtsız, şartsız ona güvenmek, ona teslim olmak, bana göre mucizenin ispatı. Bir dostu reelden tanımanıza onunla ortak mekanlar paylaşmanıza, onunla göz teması kurmanıza gerek kalmadan bulmak yaşadığımız çağda mümkün. Şimdilerde hayatımız sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitelerinden ibaret. Buralarda yeni insanlarla tanışıp, kalıcı, ömrünüzün sonuna kadar hayatınızı paylaşacağınız dostluklar kazanabilirsiniz. Dostluk bedava sohbet chat emek demek, bazı şeylerden feragat etmek, anlayış, hoşgörü, saygı, sevgi gibi unsurlara dayanır. Önemli olan iki kişinin arasında oluşan bağdır dostluk bağı. Hem cinsimizle arkadaşlıklar, dostluklar kurabildiğimiz gibi, karşı cinslede aynı şekilde dostluklar, arkadaşlıklar kurabiliriz. Bir kadın ve erkeğin dostluk örnekleri ve arkadaşlık örnekleriyle günümüzde her zaman karşılaşıyoruz. Bu da bize bir erkek ve kadının sadece ilişkilere yönelik irtibatları dışında, seviyeli, kaliteli ve güvenli dostluklarında olabileceğini gösteriyor.
Dostluk elle tutulup, gözle görülemediği gibi, şekli, cinsi olmayan bir bağdır. Etrafınızda dostunuz yok mu? Yada kendinizi çok mu yalnız hissediyorsunuz? Bu arkadaşlık sitesinde sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz, ölümsüz dostluklar kurabileceğiniz, ister şehrinizden, isterseniz farklı şehirlerden sizleri anlayabilecek, dinleyebilecek, dertlerinize ortak olup, yol gösterecek kadın ve erkek dostlarınız, arkadaşlarınız sizleri tanışmak için bekliyor.


Yazar: admin

Görüntüleme: 1096 defa

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50