Yazgulu sohbet

Yazgulu sohbet

Yazgülü sohbet odaları hangi amaçla hizmet sağlar?
Yazgülü sohbet odaları tamamen ücretsiz bir internet relay chat platformudur. İrc alt yapısını kullanır ve mirc mantalitesi ile kullanıcılarına özel ve grup sohbetleri imkanını sunar. Bu web site içerisine girebileceğiniz farklı 4 ayrı chat yazılımı bulunmaktadır, hangi yazılım size uygunsa anasayfa üzerinden tercih yapabilirsiniz.

Yazgülü chat sitesi güvenilir mi?
Tabiki de, anonim bir chat hizmeti sağlayan Yazgülü sohbet odaları kullanıcı gizliliğine son derece önem verip SSL ile kullanıcı bilgilerinin uçtan uca şifrelenme sistemi ile korur. WhatsApp, Instagram vb. büyük sosyal medya sitelerinde güvenilirlik açısından aynı yolda ilerler.

Yazgülü sohbet odaları aynı zamanda %70 yurtdışı kullanıcılara ev sahipliği yaparak onların gurbetçi hayatlarını, ülkelerine duydukları özlemi bir nebze olsa gidermelerini de sağlamaktadır. Kaliteli yönetim anlayışı ile yenilikçi ekibi günden güne popülerleşerek yoluna devam eden bu site aynı zamanda resim ve ses gönderme özelliklerini de içerisinde barındırmaktadır.

Yazgülü sohbet sitesi arama motorları üzerinde en fazla aranan kelimeleri yazının devamındadır.
Yazgulu chat, Yazgülü şehir sohbet odaları, Yazgülü türk chat siteleri, Yazgülü gabile, gabıle sohbet, gble chat android, gizli cinsel sohbet, yazılı chat cinsellik Türkiye Sohbet Hizmetleri.


Yazar: admin

Görüntüleme: 848 defa

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50